Autoprofit Galanta telefón INFOLINKA 0‍31 / 7‍88 42 22 Autoprofit Galanta email Autoprofit Galanta facebook Autoprofit Galanta instagram

Servis

Autoprofit s.r.o.

Šaľská ulica 743/2
924 01 Galanta

Infolinka: +421 31 7884 222

Objednanie do servisu

Email: servis@autoprofit.sk
Tel - infopult: 031 / 7884 201
0918 348 003

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok 7:30 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
 

Kontakty servis

Mgr. Tomáš Chrupka

vedúci servisu
chrupka@autoprofit.sk
+421 917 677 017

Adrian Radványi

servisný poradca
radvanyi@autoprofit.sk
+421 903 443 213

Martin Köszikla

servisný poradca
koszikla@autoprofit.sk
+421 918 348 007
+421 31 7884 265

Ing. Csongor Tok

garančný technik
tok@autoprofit.sk
+421 903 433 402

Ľubomír Malich

servisný poradca
malich@autoprofit.sk
+421 911 471 585

Milan Szabo

servisný poradca
szabo@autoprofit.sk
+421 903 470 440

Vladimír Kelemen

servisný poradca
kelemen@autoprofit.sk
+421 903 443 212

Peter Bezručka

servisný poradca
peter.bezrucka@autoprofit.sk
+421 918 348 000

Kontakty sklad

Tibor Peller

Vedúci skladu náhradných dielov
tibor.peller@autoprofit.sk
+421 911 471 584
+421 31 7884 235

Martin Bogár

Sklad
martin.bogar@autoprofit.sk
+421 918 348 038
+421 31 7884 235

Mário Šulc

Sklad
mario.sulc@autoprofit.sk
+421 903 655 516
+421 31 7884 235

Kontakty náhradné vozidlá

Peter Kurtanský

SERVICE mobil

+421 902 511 657

Anikó Heltová

Asistentka vedúceho servisných služieb
heltova@autoprofit.sk
+421 911 471 587
+421 31 7884 227

SERVICE MOBIL

+42‍1 903 71‍3 376


NÁHRADNÉ DIELY

+4‍21 918 34‍8 038


AUTOPOŽIČOVŇA

+42‍1 911 47‍1 587


RECEPCIA

+42‍1 31 7‍884 222


AUTOUMYVÁREŇ

+42‍1 91‍8 348 012


KAVIAREŇ

+42‍1 918 3‍48 031

Autoprofit s.r.o.

Šaľská ulica 743/2
924 01 Galanta

Kontakt

Tel.č.: 03‍1 / 78‍8 42 22

Otváracie hodiny

Pondelok - piatok 7:30 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00