O nás

História firmy

História spoločnosti Autoprofit sa začala písať v roku 1991, kedy Ing. Milan Ščasný, v rámci malej privatizácie, kúpil areál autoservisu na ulici Z. Kodálya v Galante. Okrem údržby, opravy a úpravy motorových vozidiel sa v roku 1992 stala spoločnosť Autoprofit i autorizovaným predajcom značky Škoda. V tej dobe boli novinkou na trhu modely Favorit a Forman.

Kvalitné služby ponúkané zákazníkom rozširovali neustále rady našich klientov. Preto sa Ing. Milan Ščasný rozhodol postaviť novú predajňu pre nové vozidlá na Bratislavskej ulici v Galante. Radosť z peknej predajne mali nielen zákazníci, ale aj samotní pracovníci firmy Autoprofit.

Jún v roku 2003 sa stal ďalším významným mílnikom pre spoločnosť Autoprofit. Slávnostným ceremoniálom bolo otvorené nové sídlo na Šaľskej ulici v Galante.

Veľkú slávu zažil Autoprofit v roku 2006, kedy spoločnosť oslavovala svoje 15. výročie. Oslavovalo sa skutočne vo veľkom – na Mierovom námestí v Galante sme uskutočnili „Popoludnie v modrom“, ktorého sa zúčastnilo množstvo ľudí z blízkeho, i ďalekého okolia. Program bol pripravený tak, aby sa zabavili malí, i veľkí. Okrem vystúpení tanečných skupín, či Tomáša Bezdedu, bola slávnostne odhalená nová Škoda Roomster a dokonca sme sa pokúsili o dva zápisy do Guinessovej knihy rekordov – silák František Oszi prekonal európsky rekord v počte roztrhaných telefónnych zoznamov a spolu s návštevníkmi sa podarilo zdolať slovenský rekord – najviac ľudí v modrom na jednom mieste.

Prelomovým sa však stal rok 2007.  Po dokončení a skolaudovaní novostavieb v areáli na Šaľskej ulici sa zrealizovalo veľké sťahovanie administratívnych priestorov, montážnej dielne, otvorenie novej autoumyvárne, skladu pneumatík. Bodkou za celým sťahovaním sa „do nového“ bolo presťahovanie mechanickej dielne, lakovne a klampiarskej dielne.

Autoprofit tak vyštartoval do nového roku 2008 s rozšírenou prevádzkou a vynovenou ponukou svojich služieb. K rozšíreniu a skvalitneniu služieb spoločnosti Autoprofit Galanta prispelo významnou mierou rozšírenie ponuky umývania vozidiel otvorením novučičkej autoumývarne.

Nová umývareň vozidiel pozostávala z dvoch častí:
1. ručná umývareň
2. samoobslužná umývareň

Okrem novej umyvárne pribudli aj ďalšie doplnkové služby, a to uskladnenie a ošetrenie pneumatík. Novinkou sa v roku 2008 stal aj sklad pneumatík. Klienti tak majú možnosť využiť sklad pneumatík a ušetriť vlastný domáci priestor. V rámci veľkého sťahovania v Autoprofite sa premiestnila do nových priestorov dielňa mechanická, klampiarska a lakovňa. Scentralizovali sa tak všetky naše ponúkané služby „pod jednu strechu“ a do kvalitnejšieho prostredia. Nové priestory, vybavené modernými technológiami tak zabezpečili ďalšie vylepšenie poskytovaných služieb.

S rozšírením prevádzky Autoprofitu boli obohatené ponúkané služby tejto spoločnosti. „Čerešničkou na torte“ však bolo otvorenie novej kaviarne CarCaffee, ktorá láka k návšteve svojim krásnym a útulným prostredím. Útulná kaviareň ponúka príjemný priestor na strávenie voľného času či čakania na umytie svojich štvorkolesových miláčikov, ich prípadné servisovanie, či iné práce.

1.septembra 2008 sme otvorili nový autosalón Volkswagen. Naša spoločnosť sa môže pochváliť showroomom , ktorý je stavebným unikátom. Budova má rozlohu 1129,09m2. Rozšírením areálu prevádzky sme vytvorili nový priestor i pre naše jazdené vozidlá. Nový autobazár nájdete vedľa autosalónu VW, kde nájdete aj nášho predajcu ojazdených vozidiel. Autoprofit Galanta sa stal Best Dealer 2008 - Najlepším obchodníkom na Slovensku už po tretí krát. Slovenský importér značky Škoda - Škoda Auto Slovensko, s.r.o. vyhodnotil pôsobenie svojich predajcov a vybral toho najlepšieho.

 


Spolupráca so strednými školami

V 90.tych rokoch začala spoločnosť Autoprofit spoluprácu so strednými odbornými školami a umožňovala študentom odborný výcvik na pozíciach : automechanik, autoklampiar, autoelektrikár.

V prostedí našich dielní sa učni stretávajú s prípadmi, ktoré bežné osnovy učilíšť nezahŕňajú. To znamená od bežných servisný prehliadok, cez menšie opravy, až po zložité konštrukčné zásahy do vozidiel, v prítomnosti školiaceho pracovníka.

Po absolvovaní povinnej školskej praxe sa v niektorých prípadoch z našich učňov stávajú naši dlhoroční  zamestnanci.

 


Sponzorujeme

     
 


Partneri

Leasingové spoločnosti


       


Poisťovne


             


Servisní klienti

Servisní partneri


       

Čerpacie stanice


Kúpele


 

SERVICE MOBIL

+42‍1 903 71‍3 376

NÁHRADNÉ DIELY

+4‍21 918 34‍8 038

AUTOPOŽIČOVŇA

+42‍1 911 47‍1 587

RECEPCIA

+42‍1 31 7‍88 42 22

AUTOUMYVÁREŇ

+42‍1 91‍8 348 012

Autoprofit s.r.o.
Šaľská ulica 743/2
924 01 Galanta

Telefón: 031 / 788 42 22
E-mail: autoprofit@autoprofit.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok - piatok 7:30 - 17:00
Sobota 8:00 - 12:00